Žiadne produkty

Pokladňa

Poštovné 0,00 € Spolu 0,00 €

ORIENT ALEBO KRÁSA BLÍZKEHO VÝCHODU


Spoločnosť INTERDUX COMPANY s.r.o prevádzkovateľ www.orientbižu.sk vznikla v roku 2013. Nakoľko som žena a ako spotrebiteľka som pociťovala potrebu vzniku novej webovej stránky, ktorá uspokojí všetky potreby, ktoré môže mať moderná, náročná, emancipovaná  žena v oblasti bižutérie.

Rozhodla som sa, že je najvyšší čas poskytnúť kvalitnú bižutériu v rozumnej cene pre slovenský trh. Ak očakávate od tejto stránky nekvalitné produkty v nízkej cene, prihláste sa niekde inde, pretože našim cieľom je poskytnúť kvalitnú bižutériu v rozumnej cene pre slovenský trh,ako aj poskytnúť moderné komplexné služby, ktoré nemajú v tomto segmente orientálnej bižutérie konkurenciu.

 

 

Na základe hore uvedeného som sa rozhodla precestovať takmer celú  Áziu, aby som vychytala všetky nuansy, ktoré ja osobne ako náročný spotrebiteľ od tejto modernej doby očakávam.

Ak máš potrebu objednať si len lacný, ázijský tovar, prestaň čítať tieto riadky a odhlás sa z tejto stránky, lebo nami ponúkané produkty sú kvalitné a aj lacné. 

Ak si len trošku náročná, a to čo sa nosí je podľa teba IN, tak neváhaj a zodpovedne sa zaoberaj výberom BIŽU produktov z tejto stránky. Ak sa chceš odlišovať od bežného, slovenského priemeru, tak klikaj na túto stránku a dopraj si rôznorodosť orientálnych produktov za super cenu, ktorú u konkurencie nenájdeš!

Snažím sa vyberať každý jeden kus zodpovedne, a preto sú jednotlivé produkty jedinečné nielen kvalitou, ale aj limitovaným množstvom pre tento náš súčasný, konzumný život.