Žiadne produkty

Pokladňa

Poštovné 0,00 € Spolu 0,00 €

Cenník dopravy

 

Náš zákazník má pri kúpe tovaru na internetovom obchode www.orientbizu.sk všetky práva vyplývajúce zo zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji.

Ak je všetok objednaný tovar vo vašej objednávke na sklade, bude v prípade vytvorenia objednávky v pracovný deň do 14:00 rovnaký pracovný deň aj spracovaná a expedovaná.

Možnosti platby:

1. Na dobierku
Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Na dobierku je možné objednať všetok tovar z nášho internetového obchodu bez obmedzení. Platba na dobierku je možná iba pri spôsobe dodania kuriérom z pošty na adresu.

2. Platba cez Trustpay

Možnosti dodania tovaru:

1. Kuriérskou spoločnosťou
Tovar Vám bude zaslaný kuriérom DPD až do domu a obdržíte ho nasledujúci pracovný deň od vyexpedovania našou spoločnosťou. Kuriér Vás bude pred doručením kontaktovať na zadanom tel. čísle. V deň expedície ste o odoslaní balíka upovedomený cez SMS správu.2. Slovenskou poštou
Tovar Vám bude zaslaný Slovenskou poštou, doporučene 1. triedou . Doručenie poštou je lacnejšie ako kuriérom, doručenie poštou je nasledovný pracovný deň po expedícii tovaru.

 

Ak máte akékoľvek otázky napíšte email info@orientbizu.sk

Prevádzkovateľ:
INTERDUX COMPANY spol. s.r.o.
Jókaiho 121/16, 98401 Lučenec

IČO: 47 503 505
DIČ: 2023919260

nie sme platcami DPH.

Dodávky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti tovarov a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne od záväzného potvrdenia objednávky, t.j. zvyčajne do 1-3 pracovných dní, vo výnimočných prípadoch môže byť dodacia lehota dlhšia, ale aj kratšia.

Zásielky sú vždy odosielané prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s. na dobierku alebo na adresu PRO BODY fitness s.r.o v Lučenci a to bezplatne alebo kuriérom DPD. Všetky služby Slovenskej pošty sú expresné, teda listy 1.triedy.

Ceny poštovného:

DOBIERKA*:
=> 3,50€ (balík na dodávaciu poštu)                                                                                           
=> 0,00€ (tovar** v hodnote nad 50€)

KURIÉR DPD:                                                                                                                             
=> 6,00€ (balík na dodávaciu poštu, balík na adresu adresáta)
=> 0,00€ (tovar** v hodnote nad 50€)

1.CLASSIC je doručenie klasické bez SMS avizácie a len volanie kuriéra pred doručením.

2.HOME-SMS avizácia deň  pred doručením a v deň doručenia s možnosťou presmerovania balíka.

Cena a forma dopravy mimo územia SR bude vždy upravovaná osobitne po dohode kupujúceho s predávajúcim, prípadne hneď zaznamenaná na info@orientbizu.sk.

NA ADRESU :

PROBODY fitness s.r.o, Jókaiho 16, 98401 Lučenec (a to bezplatne/resp. poštovné neplatíte pri vyzdvihnutí si tovaru na mieste, zaplatíte len objednaný tovar čiže faktúru).

* Počas sviatkov bude vybavovanie objednávok posunuté až na najbližší ďalší pracovný deň!
*Každá z doručovacích spoločností majú osobité podmienky doručovania, t.z. ak Vaše mesto nie je na listine doručovaných aj v sobotu, Váš balík bude doručený až nasledujúci pracovný deň. Viac info na stránkach prepravcov (www.posta.sk, www.dpd.sk).